AKASSONDAJ

Filomuzda bulunan İtalyan Marka SOILMEC Havalı sondaj makinesi ile suyun az olduğu dönerli ve çakmalı sondaj sistemlerinin çalışamadığı sert kayaç bulunan bölgelerde daha kısa sürede kazı işinin bitmesi ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti açısından şirketimizin kurulmasının hemen ardından sizin hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

4

Kuyu içi ölçüm ve rapor hazırlama hizmetleri vermekteyiz.

JEOTERMAL SONDAJ KUYULARI 

Ülkemizin verimli yeraltı kaynaklarından biri olan jeotermal enerji kontrol altında olduğunda çevreye zarar vermeyen bir enerjidir. Jeotermal enerji Kaplıcalarda, yeterli derecelerde ısınma ve çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir. Türkiye'nin pek çok bölgesinde Jeotermal kuyular açtık. Bu alanda da size profesyonel ekip, ekipman ve makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz. 


Sondaj makine ekipmanlarının tümünü Organize Sanayi Bölgesindeki depomuzda bulunmaktadır. Sondaj Malzeme Satışımızda bulunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

SU SONDAJ KUYULARI

Sondaj sektörüne soğuk su kuyuları açarak başladık. Şanliurfa ve çevre il ve ilçe köylerine özel şahıs ve firmalara kuyular açtık. 30 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz ile alanımızda öncü firmayız. Türkiye''nin her bölgesine Soğuk su kuyusu kazımı için bizi arayabilirsiniz.


SONDAJ EKİPMANLARININ ALIM SATIMI

 Filomuzda bulunan Şanlıurfa yapımı Ford Rotary Sondaj Makinemiz Derin metrajlı Jeotermal sondaj kuyuları için tasarlanmıştır. Her sondaj makinemizin yapımında olduğu gibi bu makinemizde Şirketimizin bu alanında sorumlu olan yetkililerimiz yapım aşamasında bizzat bulunmuş ve gerekli katkıyı sağlamıştır. Makinemiz yapımından sonra Türkiye'nin birçok bölgesinde çalıştırılmıştır ve kendini kanıtlamıştır.

Filomuzda şirket kuruluşumuzdan daha önce bulunan Şanlıurfa yapımı olan rotary sondaj  makinemiz Şanlıurfa ve çevre il ve ilçelerinde çiftçi müşterilerimize, belediyelere, il özel idarelerine hizmet vermek için  şirket bünyemizde bulunmaktadır.

KUYU İÇİ ÖLÇÜM ve RAPOR HİZMETİ